Par mums

Mūsu komanda ir specializējusies EMS (enerģijas monitoringa sistēmu) un BMS (vadības un automatizācijas sistēmu) projektēšanā, ieregulēšanā, darbības analīzē un lietošanā. Veiksmīgai enerģijas pārvaldībai izmantojot automatizāciju un enerģijas monitoringu pamatojamies uz ISO 50001 principiem. Varam lepoties ar labiem energoefektivitātes rezultātiem. Mūsu klientiem ir lieliski energoefektivitātes un enerģijas veiktspējas rādītāji un mēs labprāt dalāmies ar savu pieredzi. Mūsu darbinieki šajā jomā strādā jau 15 gadus. Lielākie projekti ir Rimi, Maxima, AS Aldaris, SIA LODE, i/c Olimpia, Galleria Riga, biroju ēkai Valdemāra Centrs. Mūsu partneri ir firmas Data Mining Solutions, Sigma Telas, Honeywell, Norsec, Centraline by Honeywell.

Esam izbūvējuši vairāk nekā 130 objektus visā Latvijā. Mēs esam darbojušies ar sekojošiem uzņēmumiem un objektiem: Maxima Latvija, Lode, i/c Olimpia, Aldaris, Galerija Centrs, Galleria Riga. Energoefektivitāte sākās ar nepārtrauktu enerģijas monitoringu. Energodata izbūvē vairāklīmeņu hierarhiskās sistēmas elektroenerģijas, gāzes, ūdens un siltuma komerc-uzskaitei. Lokālas nozīmes sistēmas piemērotas, tirdzniecības, publisko ēku, rūpniecības, pašvaldību, telekomunikācijas, u.c. objektu energoefektivitātes pasākumu indicēšanai. Par uzskaites mērierīcēm ir izmantoti tādu firmu izstrādājumi, kā Elgama, Actaris, Danfoss, ABB, Kamstrup, Honeywell, Qvedis, Zenner, Minol, Flonidan, Elster, Siemens, Katra un jebkuri (uzsveram jebkuri) citi skaitītāji. 

Sistēmu programmnodrošinājums ļauj savākt datus no skaitītājiem, apstrādāt tos, atspoguļot datus tabulu un grafiku formās, izdrukāt atskaites dokumentus, izmantot skaitītāju operatīvus datus reālā laika režīmā un arī arhivēt tos, sagatavot komerc-uzskaites atskaites un sūtīt elektroniskus rēķinus. Augstāka līmeņa sistēmas paredzētas reģionāliem uzņēmumiem, korporatīviem tīkliem un nacionālā līmeņa jeb valstu sistēmām. 

Sazināties


 .